O nás

Golf Korek vznikl v rámci projektu Cafe Korek, kdy jsme jako nadšení golfisté neváhali a vyčlenili místo pro golfový trenažer Full Swing Golf. Můžete si tak u nás vychutnat výbornou kávu ve spojení s nejlepší golfovým simulátorem a zkrátit si čekání na začátek nové sezóny. Ať už si chcete jen tak potrénovat nebo zahrát s přáteli, jste u nás vítáni. Světové mistrovská hřiště, interaktivní herní situace, let míčku v reálném čase, rozmanité odpalovací povrchy jsou jen některé ze z věcí, které činí z Full Swing Golf simulátoru jedničku na trhu. K dispozici je přes 30 hřišť celého světa, která ožívají před očima. najdete u nás bezchybné fairwaye, křížem střižené greeny, trojrozměrné stromy, zástupy golfových fanoušků, vodní překážky i divokou zvěř. Tato skutečná hřiště nabízejí možnosti nastavení kontroly faktorů jako jsou různé rychlosti greenů, proměnné hodnoty větru a povětrnostní podmínky.

Údaje o dráze letu míčku ve skutečném čase Vám dávají úplnou kontrolu nad každým úderem. Rychlost, úhel odpalu, směr i podmínky na hřišti jsou zohledněny. Dostanete potřebné informace včetně vzdálenosti k praporkové tyči, vzdálenosti pro přihrávku, změn převýšení a rychlosti a směru větru.

V simulátoru je navrženo a postaveno celé jedno hřiště výhradně pro nácvik.

Hlavní prvky zahrnují přibližovací rány, rány do kopce a z kopce, odražené míče, vysoké míče, rány přes překážku a mnohé další. Nový systém visuální zpětné vazby dokáže přesně určit vaše slabé a silné stránky. Pro soutěživé návštěvníky a větší skupiny nabízí simulátor hru Closest to Pin (o nejbližší míček k jamce na greenu) nebo Long Drive (o nejdelší první ránu na jamce). Nastavte si individuální soutěž nebo si zařaďte tyto prvky do týmové soutěže nebo turnaje. Pro začátečníky, ale i pokročilé hráče, kteří chtějí zimní část roku využít ke zdokonalení své hry, jsme připravili možnost zatrénovat si s trenérem juniorské reprezentace, Láďou Trubačem. Neváhejte se na nás obrátit, zprostředkujeme Vám kontakt. Připravili jsem pro Vás také soutěž o hodnotné ceny, která bude probíhat celou zimní sezónu.